I Ogólnopolski Zlot Rowerzystów

02.07.2014

Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku wraz z Towarzystwem Krajoznawstwa i Turystyki Aktywnej serdecznie zapraszają na I Ogólnopolski Zlot Rowerzystów. Głównym celem imprezy jest propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego. Ponadto podczas trwania zlotu odbędzie się swoista promocja lokalnych walorów przyrodniczych i turystycznych, kształtowanie nawyku aktywnego wypoczynku i dobra zabawa w doborowym rowerowym towarzystwie.

Termin: 

12-13 lipiec 2014 r.

Miejsce: Ełk - Stare Juchy 

Szczegółowy program zlotu znajduje się w regulaminie. !!!! 

 

UWAGA !

Ze względu na zmienne warunki pogodowe nastąpiło przedłużenie terminu zapisów !!!

ZAPISY TRWAJĄ DO 10 LIPCA !!! 

 

Koszt: 20,00 zł / os.

* Ubezpieczenie uczestników zlotu, produkty na ognisko, zimne napoje na ognisko, opłata za pole namiotowe w Starych Juchach.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN ZLOTU

 

Na zlot wymagany jest namiot, śpiwór i karimata. Uczestnicy mogą przywieźć te rzeczy do Centrum Edukacji Ekologicznej do dnia 10 lipca (czwartek). Zostaną one wcześniej zawiezione do Starych Juch, aby nie trzeba było wieźć tego na rowerach.

Uczestnicy proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i  przesłanie go na adres e.sigiel@cee.elk.pl do dnia 10 lipca. 

Opłatę organizacyjną należy uiścić w CEE w Ełku do dnia 10 lipca (piątek), bądź przelać na konto bankowe (inf. w regulaminie)

Jest możliwość przyjazdu uczestników do Ełku już w piątek 11 lipca. Osoby te, proszone są o zaznaczenie tej informacji na formularzu zgłoszeniowym (więcej inf. w regulaminie)

Zapisy:

tel.: 87/610 16 24

mailowo: e.sigiel@cee.elk.pl

osobiście: CEE w Ełku, ul. Parkowa 12 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY