Uśmiechnięte 4 łapy

11.09.2014

W ramach obchodów Światowego Dnia Zwierząt Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku, Ełckie Stowarzyszenie Ekologiczne oraz Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami serdecznie zapraszają do udziału w akcji „Uśmiechnięte 4 łapy”. Celem akcji jest uwrażliwienie uczniów na potrzeby zwierząt oraz kształtowanie odpowiedzialnych postaw opiekunów zwierząt.

 

1. Spotkania z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami.

Od września do 9 października zainteresowane grupy odwiedzać będzie przedstawiciel TOZ Ełk, który podczas spotkań przekaże dzieciom wiedzę dotycząca praw i potrzeb zwierząt oraz zasad opieki nad nimi. Uczestnicy zajęć poznają również zasady bezpiecznego kontaktu z pupilami.

Zapisy grup:
Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku
ul. Parkowa 12
87 610 16 24
r.cimochowska@cee.elk.pl

2. Konkurs plastyczny „Uśmiechnięte 4 lapy”

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, która w ciekawy sposób poruszy temat troski i opieki nad zwierzętami. Celem konkursu jest uwrażliwienie uczniów na potrzeby zwierząt oraz kształtowanie odpowiedzialnych postaw opiekunów wobec zwierząt.

REGULAMIN KONKURSU

KARTA ZGŁOSZENIA

Podsumowanie akcji „Uśmiechnięte 4 łapy” oraz  rozstrzygnięcie konkursu plastycznego odbędzie się

10 października 2014 r. podczas festynu

w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku.

Zaplanowaliśmy szereg atrakcji i niespodzianek dla wszystkich uczestników. Odbędą się wówczas również spotkania z ciekawymi ludźmi, których praca bądź pasja związane są z tematem opieki nad zwierzętami.