Konkurs plastyczny "Uśmiechnięte 4 łapy" - wyniki

12.09.2016
Zwierzęta to współuczestnicy naszego codziennego życia, nasi Bracia Mniejsi, towarzysze doli i niedoli, przyjaciele za których ponosimy odpowiedzialność. Zwierzę nie jest przedmiotem – rodzi się, czuje, cierpi, przeżywa strach, radość, zadowolenie, posiada inteligencję, doświadcza podobnych emocji co ludzie, dlatego - w pełni tego słowa znaczeniu - ma prawo do godnego życia i nikt nie może mu tej godności odbierać.
Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy plastycznej, która w ciekawy sposób przedstawi codzienną opiekę nad domowymi pupilami, zwierzętami bezdomnymi czy też zwierzętami gospodarskimi.
Na konkurs napłynęło łącznie 400 prac.
 
Z każdej kategorii wiekowej zostały wybrane najlepsze prace. Oto Laureaci:
 
1.  Uczniowie przedszkoli oraz grupy „0”
 
Lena Ankianiec - NP Smyk w Olecku
Maja Mastaj - MP Perełka w Ełku
Jaś Bobowicz - PN Ciekawi Świata w Ełku
Lena Sacharko - MP Niezapominajka w Ełku
Bartłomiej Dubiłowicz - ZS w Olecku
Alicja Werstak - SP 3 w Olecku
Julia Chodorowska - MP Słoneczna Ósemka w Ełku
Norbert Ponikiewski - CES w Olecku
Jakub Pieńczykowski - MP Światełko w Ełku
Natalia Jurczyk - MPiŻ Ekoludki w Ełku
 
 
2. Uczniowie szkół podstawowych klasy I - III
 
Izabela Ladzińska - ZS w Olecku
Aleksandra Kolator - SP w Woszczelach
Dominika Drągowska - SP w Rożyńsku Wielkim
Oliwia Kruszewska - SP w Rękusach
Emilia Paszkowska - SP w Prostkach
Klaudia Włodarczyk - SP w Kowalach Oleckich
Paulina Brzezińska - SP 3 w Ełku
Maja Jurkowska - SP w Mrozach Wielkich
Gabriela Gałecka - SP w Wierzbowie
Julita Kułak - SP 4 w Ełku
Natalia Aleksandra Kamińska - SP 3 w Ełku
Jakub Mucuś - CES w Olecku
Zuzanna Gentek - SP w Białej Piskiej
 
3. Uczniowie szkół podstawowych klasy IV - VI 
 
Zuzanna Hołubowicz - SP w Kowalach Oleckich
Rafał Karwel - SP w Galwieciach
Zofia Januszczyk - SP w Prostkach
Gabriel Karwowski - SP w Rękusach
Aleksandra Urbanowicz - SP Sportowa w Ełku
Wiktoria Ejza - SP w Wiśniowie Ełckim
Julia Jankowska - SP 5 w Ełku
Mateusz Wiszowaty - SP 3 w Ełku
Marta Maciorowska - SP 4 w Ełku
Weronika Kielich - SP 3 w Olecku
 
ROZDANIE NAGRÓD ODBĘDZIE SIĘ W OGRODZIE CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ W EŁKU
4 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 11:00
PODCZAS TRWANIA FESTYNU "UŚMIECHNIĘTE 4 ŁAPY"

REGULAMIN KONKURSU