Bożonarodzeniowy spływ kajakowy

01.12.2017

 

JUBILEUSZOWY 40 - BOŻONARODZENIOWY SPŁYW KAJAKOWY 

Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia to czas, gdy większość z nas ląduje w fotelu i zastanawia się, jak grzecznie odmówić nałożenia kolejne porcji ciasta. A może warto zmienić swoje przyzwyczajenia, ubrać się ciepło, wsiąść do kajaka i delektować się przyrodą okrytą białą kołderką? Od lat dr Jan Olejnik, wielki miłośnik turystyki, dba o to, aby zima nie kojarzyła się tylko z ciepłymi kapciami i zabiera spływowiczów na łono natury. Spływ rozpoczyna się w Stradunach, a do Stradun dojeżdżamy autokarem. Zakończenie spływu odbędzie sie przy Parku Kopernika w Ełku, następnie uczestnicy przejdą na ognisko (ogród CEE), gdzie będzie można zjeść posiłek z "kociołka", napić się gorącej herbaty i wspólnie pośpiewać kolędy. Dr Jan Olejnik przy ognisku opowie także o tradycji organizowania Bożonarodzeniowych spływów kajakowych.  

Dnia: 26 grudnia (wtorek)
Start: parking przed CEE, ul. Parkowa 12, (przejazd autokarem do Stradun)
zbiórka / godzina: 10:30
rozpoczęcie spływu w Stradunach : godzina 11:00
czas trwania: około 6 godzin 
 
 
KOSZT: 20,00 zł/os. 
 
Zapewniamy: kajaki dwuosobowe Vista, produkty na ognisko, ubezpieczenie, opieka ratownika na czas trwania spływu, przejazd autokarem do Stradun. 
 
Zapisy prowadzone są do dnia 21 grudnia (czwartek) . Opłatę organizacyjną należy uiścić w CEE do dnia 21 grudnia (czwartek)
 
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA / DECYDUJE PIERWSZEŃSTWO ZGŁOSZEŃ !! 
 
Pliki do pobrania: 
 REGULAMIN
Zapisy:
tel.: 87/610 16 24
mailowo:biuro@cee.elk.pl 
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY