Rodzinny Rajd rowerowy "W miejsce tajemnicze, ciche i spokojne, gdzie czas biegnie wolniej"

05.07.2018
 
Towarzystwo Krajoznawstwa i Turystyki Aktywnej, Ełckie Stowarzyszenie Ekologiczne oraz Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku serdecznie zaprasza na
 
 Rodzinny rajd rowerowy "W miejsce tajemnicze, ciche i spokojne, gdzie czas biegnie wolniej" .
 
Zapraszamy przede wszystkim rodziny z dziećmi. Rodzinny rajd rowerowy skierowany jest do osób poszukujących możliwości relaksu poprzez aktywnośc fizyczną. Do osób ceniących sobie możliwość ciekawego spędzenia czasu wolnego, którzy są zainteresowani walorami naturalnymi i krajoznawczymi miasta Ełku oraz jego okolic. Tempo rajdu dostosowane będzie do najmłodszego i najsłabszego uczestnika. 
 
 TRASA: CEE - Bartosze - Lepaki Małe - Bienie - Małkinia - Grabnik - Rogale - Rogalik - Rożyńsk - Zamkowa - CEE (ok. 36 km) 
 
Prowadząca - Instruktor turystyki rowerowej - Aleksandra Szmurło z TKiTA
 
Dnia: 21 lipca (sobota)
 
Start: godz. 10:00 na parkingu przy CEE
czas trwania: ok. 5 godzin
Powrót: ok. godziny 15.00
 
Na trasie ognisko w Lepakach - Produkty we własnym zakresie
 
 
Rajd rowerowy jest bezpłatny. Zadanie: Rodzinny rajd rowerowy współfinansowany jest z Budżetu Miasta Ełku w ramach projektu „Aktywny Ełk". 
 
 
UWAGA!! Ci Państwo, którzy będą chcieli dojechać na zbiórke autami, prosimy o pozostawienie ich na Placu Jana Pawła II, z tego względu, że ulica Parkowa w tym dniu zostanie zamknięta dla ruchu samochodowego. 
 
 
Zapisy:
tel. 87 610 16 24
mailowo: biuro@cee.elk.pl