Sprzątanie Warmii i Mazur

08.04.2015
Centrum Edukacji Ekologicznej oraz Nadleśnictwo Ełk serdecznie zapraszają do uczestnictwa w dorocznej akcji Wiosennego Sprzątania Warmii i Mazur, która odbędzie się dnia 16 kwietnia 2015 r. 
 
W działania, podobnie jak w latach ubiegłych, zostały zaangażowane społeczności szkolne, leśnicy oraz grupy formalne i nieformalne.  Co roku najaktywniejszą grupę stanowią uczniowie z Warmii i Mazur. Jednym z najważniejszych czynników decydujących o wspólnym sukcesie, czyli osiągniętym odpowiednim efekcie ekologicznym, jest współpraca, dlatego wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w akcji. Co roku efekty akcji liczone są w setkach kilogramów śmieci.
 
Centrum Edukacji Ekologicznej oraz Nadleśnictwo Ełk zapewniają wszystkim uczestnikom rękawice, worki oraz chleb i kiełbasę na ognisko (wydawanie materiałów 16 kwietnia od godziny 8:30).
 
Zainteresowane grupy prosimy o zgłoszenia oraz podanie liczby uczestników do dnia 10 kwietnia 2015, co konieczne jest do zakupienia odpowiedniej ilości niezbędnych materiałów.
Zgłoszenia przyjmowane są w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku, ul. Parkowa 12, tel. 87 610 16 24.
 
Jednocześnie zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 13 kwietnia 2015 r. (poniedziałek) o godzinie 14:00, w sali nr 2 w CEE w Ełku, ul. Parkowa 12. W spotkaniu uczestniczyć będą przedstawiciele Nadleśnictwa Ełk oraz Urzędu Miasta w Ełku.